Munkaközösségünk a 2023/2024-es nevelési évben is hirdetett rajzpályázatot Marcali város óvodáiban „A mi Karácsonyunk” címmel.A sok szép, kidolgozott, esztétikus pályaművet együttesen bíráltunk el, figyelembe véve a gyerekek életkorát. Ennek megfelelően 3 korosztályt különböztettünk meg, amelyeken belül díjaztunk.Elsődleges szempontnak tekintettük a valósághű, témának megfelelő ábrázolási módot, a színeket, formákat, méreteket, a kidolgozottságot. Minden helyezettet oklevéllel, a résztvevőket pedig emléklappal jutalmaztunk! Gratulálunk a résztvevő gyerekeknek és felkészítő óvodapedagógusaiknak a szép alkotásokért!

NAGYCSOPORT

  1. helyezett: Rádics Bori – Tündérliget Óvoda (Margaréta csoport)
  2. helyezett: Hagyánek-Papp Maja
  3. helyezett: Fischer Felina – Tündérliget Óvoda (Szivárvány csoport)
  4. helyezett: Segovics Panna

KÖZÉPSŐ CSOPORT

  1. helyezett: Béres Kata
  2. helyezett: Sokhanyek Evelina – Tündérliget Óvoda (Napsugár csoport)
  3. helyezett: Kuti Zalán – Gombácska Óvoda

KIS CSOPORT

  1. helyezett: Kláris Barnabás – Tündérliget Óvoda (Pillangó csoport)
  2. helyezett: Illés Zsófia – Tündérliget Óvoda (Pillangó csoport)
  3. helyezett: Smogora Emma – Tündérliget Óvoda (Pillangó csoport)