Az egészséges életmódra nevelés keretében egész évben változatos tevékenységeket szerveztünk gyermekeink számára. „Az egészség világnapja” alkalmából április végén a szülőket céloztuk meg egy állapot felmérési lehetőséggel, mely során szakemberek segítségével képet kaphattak aktuális egészségügyi állapotuk főbb paramétereiről.

A Marcali Prevenciós és Egészségfejlesztési Iroda munkatársai segítségével a legfontosabb egészségügyi mutatók, súly, vérnyomás és cukor értékek kerültek meghatározásra. Szerencsére a legtöbb szülőnél teljesen jó értékek mutatkoztak, ezek alapján egészségesnek mondhatják magukat, azonban néhány esetben előfordult, hogy további orvosi vizsgálatot javasoltak a szakemberek az esetlegesen fennálló problémák kezelése érdekében.

Köszönjük az Egészségfejlesztő Iroda munkatársainak a lehetőséget!